Navigace: Alkohol >> Absinth >> Absinth Hills 70% 350 ml

Absinth Hills 70% 350 ml

eXpres cena: 249,90 Kč
Cena: 259,90 Kč

Absinth 70% 0,35 l Hills. Absint řadíme mezi vermutové nápoje obsahující účinné výtažky z různých bylin, zejména pelyňku, jehož chuť je obsažena v destilátu. Hořká příchuť však v žádném případě nepřevládá, nýbrž je podporována sladce chutnajícími aromatickými látkami, jako je anýz, fenykl a koriandr, ke kterým se připojují ještě další nositelé aromatických látek (citrusové plody, méně puškvorec, semena Angeliky a podobně).

Roku 1920 byla Albínem Hillem založena likérka Hills, jejíž pokračovatelé v 90. letech 20. stol. tvrdí, že Hill absint vyráběl již za První republiky. Hillův absint byl prý velmi populární zvláště během 2. světové války, kdy se rozléval na příděl.Potomek zakladatele Albína Hilla, Radomil, začal na počátku 90. let 20. stol. vyrábět bohémský Hills Absinth, jehož první láhve se začaly dodávat do restaurace Besídka ve Slavonicích, odkud se postupně rozšířil do všech koutů republiky a nakonec do celého světa.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika.