Navigace: Alkohol >> Dárková balení >> Jägermeister 0,7 l+plech

Jägermeister 0,7 l+plech

Cena: 399,00 Kč

Jägermeister je výjimečný bylinný likér oblíbený pro svou nezaměnitelně silnou vůni a citlivě vyváženou hořkosladkou chuť. Jägermeister se vyrábí v samém srdci Německa podle původní a dodnes tajné receptury macerací 56 druhů koření, bylin a dalších přírodních látek (například citrusové kůry, anýzu, lékořice, šafránu, zázvoru a jalovcových bobulí) v neutrálním lihu po šest týdnů. Následně likér zraje po dobu nejméně jednoho roku v dubových sudech. Výsledkem je produkt s obsahem 35% alkoholu.

Mimo jiné je Jägermeister známý také svým příznivým účinkem na trávicí soustavu. Likér doporučujeme uchovávat v mrazničce a podávat ledově vychlazený pro dokonalé potěšení z jeho unikátní chuti. Jägermeister si také můžete vychutnat v řadě známých koktejlů.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona.