Navigace: Alkohol >> Dárková balení >> Slivovice Žufánek demižón 1 l

Slivovice Žufánek demižón 1 l

eXpres cena: 1 099,90 Kč
Cena: 1 199,90 Kč

Při výrobě slivovice Žufánek je kladen velký důraz na prvotřídní suroviny, jež budou při samotné výrobě použity, aby byla zajištěna prvotřídní chuť výsledného produktu. Pečlivý a léty prověřený je také samotný výrobní postup, kterým tento typický slovácky nápoj prochází.

Švestky použité pro výrobu nápoje pochází z vlastních sadů, jež se nacházejí v CHKO Bílé Karpaty. Výsledkem výrobního procesu je třikrát destilovaná slivovice s typickou švestkovou vůní a delikátní jemnou chutí. Obsah alkoholu ve výsledném produktu je 50%. Důležitou procedurou, kterou musí slivovice před distribucí podstoupit, je také 8 až 12 měsíců dlouhé zrání v nerezových nádržích, při teplotě kolem 12°C.

Všechny tyto jednotlivé složky výroby nesou zásluhu na vzniku jedinečného nápoje, který si svou oblibu drží již po dlouhá staletí.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.