Navigace: Alkohol >> Destiláty >> Hruškovice z dubového sudu 0,5 l

Hruškovice z dubového sudu 0,5 l

eXpres cena: 539,90 Kč
Cena: 559,90 Kč

Limitovaná edice Hruškovice Žufánek, která vyzrávala v dubovém sudu společně se sušenými hruškami Williams.

Třetí a na delší dobu poslední produkt z řady archivních destilátů Žufánek stařených v dubových sudech. Po slivovici a vínovici se z chladivého klidu našeho sklepa dostala hruškovice.

Jedná se o stejný ročník 2011, jaký najdete v aktuálně prodávaných lahvích Hruškovice Žufánek, tento ale až do dnešních dní zrál v sudu z francouzského bílého dubu společně se sušenými hruškami. Ty stojí za výslednou barvou, delikátní sladkostí a úžasnou vůní výsledného produktu.

Na výrobu jednoho litru hruškovice bylo použito téměř 13 kilogramů hrušek a do následné macerace bylo použito dalších x kilogramů sušených hrušek.

Exkluzivní produkt si zaslouží i exkluzivní balení. Proto u lahví s hruškovicí z dubového sudu začínáme jako první výrobce alkoholických nápojů  používat celoskleněný uzávěr High Top od českého výrobce křišťálového skla Preciosa, který společně s použitou lahví od francouzského výrobce tvoří dokonalý celek.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.