Navigace: Alkohol >> Líkery >> Kahlua 1 l

Kahlua 1 l

eXpres cena: 449,90 Kč
Cena: 469,90 Kč

Kahlúa je bohatým likérem s dotekem mexické exotiky. Její chuť je přijemná, připomínající lahodný doušek kávy s hořkou čokoládou. Mezi všemi likéry světa je právě Kahlúa svou ojedinělou chutí obecně posuzována jako nejlepší přísadou pro většinu koktejlů. Má hnědou barvu a díky své hustotě perfektně drží pozici v daném koktejlu. Vůně je silně podobná kávě a lehce připomíná melasu s nádechem ovoce.

Mezi základní koktejly, kde se Kahlúa užívá patří světoznámá B-52, která se připravuje v malých panákových sklenicích, ve finále se zapálí a rychle vypije brčkem. Dalším, velmi oblíbeným koktejlem, je Black Russian, neboli “Černý Rusák”, tento koktejl se skládá jen z vodky a Kahlúa je zde na dochucení a obarvení. Výsledný drink svou barvou připomíná whisky. Opakem Black Russian koktejlu je jak jinak než White Russian, ten je tvořen taktéž vodkou, Kahlúou a v poslední řadě krémem, jenž je tvořen mlékem, Baileys a vanilkovým krémem.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.