Navigace: Alkohol >> Líkery >> Magister dark vlašský ořech 0,5 l

Magister dark vlašský ořech 0,5 l

eXpres cena: 169,90 Kč
Cena: 179,90 Kč

Seznamte se, tak chutná Magister Dark. Tohle jemné pohlazení smyslů budete mít rádi. Jsou různé likéry, ale jen novinka Magister Dark vám nabídne kouzlo lahodné chuti a nenapodobitelnou vůni mladých, ještě zelených vlašských ořechů. Projev likéru Magister Dark je jemný a decentní jako pohlazení, přitom osobitý a nezapomenutelný
Plody ořešáku královského sklízíme na konci léta, v krátkém období jejich vrcholné mléčné zralosti. Těchto několik dnů představuje nejvhodnější okamžik pro jejich louhování. Spěch, který je nutný při sběru, pak zcela opouštíme a necháme zelené plody ořešáku macerovat několik dlouhých týdnů v nejjemnějším lihu.
Mistrovství likérnického díla je založeno na použití přírodních ingrediencí a jejich pečlivé přípravě. Díky této důkladnosti jedinečná a hladká hořkosladká chuť tohoto nápoje ozvláštní každé vaše setkání s přáteli či rozzáří jakoukoliv událost.
Magister Dark chutná skvěle ledově vychlazený. Výtečný je i při pokojové teplotě, kdy se lahodná vůně jader zelených ořechů rozvine naplno.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.