O nás e-mail print

Firma vznikla v roce 2008 a specializuje se na maloobchodní a velkoobchodní prodej nápojů. V součastné době provozujeme 3 prodejny v Liberci..

V červnu 2013 se firma transformovala na expres nápoje s.r.o.

Nabídku neustalé rozšiřujeme a snažíme se naše zákazníky maximálně uspokojit a vyhovět jejich požadavkům a potřebám. A proto jsou prodejny Baltská a Kubelíkova  otevřeny denně od 8 do 20 hodin. Prodejna na Hanychovské ulici od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Zde najdete luxusní zboží, na 200 druhů světových rumů a další sortiment alkoholu který v Liberci najdete jen u nás.V prodejně na Baltské ulici například široký sortiment zahraničních piv především z Belgie, ale například i z USA a Austrálie. Dále pak čaje , kávu ,voné svíčky a široky sortiment dárkového zboží .  

Všechny akce a novinky najdete na www.expres-napoje.cz a facebooku/expres-napoje.cz

Pokud jste nenašli Vámi požadované zboží v naší nabídce kontaktujte nás na

tel. 602 169 727. Uděláme maximum proto abychom Vás uspokojily.

Na našich prodejnách nepřijímáme platební karty.Děkuje za pochopení.

 

Všechny lihoviny v naší nabídce jsou od prověřených,renomovaných výrobců a dovozců kteří garantují kvalitu svých produktů.

 
 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika.