Navigace: Alkohol >> Rumy >> Plantation 20th Anniversary Rum 0,7L

Plantation 20th Anniversary Rum 0,7L

eXpres cena: 1 269,90 Kč
Cena: 1 299,90 Kč

Plantation Rum 20 th Aniversaryo XO je jeden z nejlepších stařených rumů na světě. Rum dobře známý všem znalcům. Velice jemný, plná chuť tropického ovoce s náznaky vanilky, kokosu a citrusových plodů, sladký až medový závěr. Směs velice starých, velmi kvalitních rumů převážně z ostrova Barbados.

Skládají se z 20-30ti letých rumů z ostrova Barbados ve starých sudech po bourbonu. Následně se transportuje do Francie, region Cognac, do malého městečka Ars v samém srdci regionu Cognac, části zvané "Grande Champagne" kde již namíchané zrají další 1 - 2 roky v sudech po Cognacu "Pierre Ferrand  XO Grande Champagne". Unikátní produkt, což dokládá asi nejcenější ocenění "San Francisco World Spirit competition Gold - 2011 " obdoba Oscaru pro lihoviny.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona.