Navigace: Alkohol >> Rumy >> Ron Atlantico Private Cask 0,7 l

Ron Atlantico Private Cask 0,7 l

eXpres cena: 999,00 Kč
Cena: 1 039,00 Kč

Atlantico Private Cask je prémiový, stařený, blended rum z Dominikánské republiky. Je to blend špičkových rumů starých 15 až 20 let, který se po smíchání znovu přelije do dubových sudů, aby do sebe správně prolnuly ušlechtilé chutě a vůně předtím, než se nechá dozrát v systému solera. Barva je jantarovo-mahagonová splnou strukturou, což značí dlouhé zrání v dubu. Vůně spáleného dubu a hnědého cukru je doplněna unikátním pikantním tónem. V ústech pak ucítíme chuť melasy, vanilky, citrusů a medu s velmi dlouhým, jemným,máslovým koncem. Tento rum, který je na trhu teprve odroku 2008, si svojí harmonií a komplexitou získal příznivcepo celém světě.V roce 2010 byl vyhlášen porotou Golden Rum BarrelAwards jako nejlepší solera rum na světě.

Základem pro výrobu rumu Atlantico je cukrová třtina. Atlatico je směs rumů jakz čerstvé třtinové šťávy (lehké rumy) tak z melasy (težší rumy). Rumy vyrobenéz melasy dávají Atlaticu větší plnost a bohatost. Rumy vyrobené z čerstvé třtinové šťávy dávají Atlaticu delikátní, jemnou chut´.Atlantico Reserva a Private Cask procházejí unikátním, 3 fázovým procesem zrání.1. Rumy z melasy a čerstvé třtinové šťávy zrají odděleně po dobou 2-3 let.2. Poté jsou jednotlivé rumy smíchány a opět zrají po dobu 2 let. Tento krok zajistíideální spojení obou rumů dohormady.3. Smíchané rumy přicházejí do poslední fáze zrání, která se nazývá „solera aging system“. Reserva zraje v systému solera 10 let, Private Cask 20 let. Před lahvováním se do rumů přidává malá část Aguardiente, díky které rumy Atlantico získávají skutečně unikátní chuť.Aguardiente je rum (destilát z cukrové třtiny), který obsahuje nízké procento alkoholu a díky tomu si uchovává charakteristickou chut cukrové třtiny.Cely proces výroby Atlantica je uskotečňován ručně.Zakladatelé značky Ron Atlantico (Aleco Azqueta a Brandon Lieb) dohlížejí nad všemi aspekty výroby a osobně kontrolují ruční číslování každé lahve před expedicí.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona.