Navigace: Alkohol >> Rumy >> Rumbullion English Rum 0,7L 42,6%

Rumbullion English Rum 0,7L 42,6%

eXpres cena: 1 199,90 Kč
Cena: 1 299,90 Kč

Master of Malt je pokládán pro mnohé jako první adresa , pokud chtějí získat informace o whisky či jiných destilátech. Kromě tisíců alkoholických výrobků z celého světa webová stránka nabízí také speciální produkty, za které je  zodpovědný až nechvalně proslulý profesor Cornelius Ampleforth . English Rumbullion Rum je fascinující co do rozsahu a spektra chutí a vůní, tvoří vlastní kategorii, pod názvem " Rumbullion ! " , to je jedinečná příležitost pro zvědavé, znalce a sběratele.

Cílem výrobce tohoto rumu je mít na paměti, tradici , která provázela námořníky v minulých stoletích na jejich dobrodružných cestách. Rumbullion rum zahřál , dal jim odvahu a býval často pašovaný .

Základem je směs z nejlepších z Karibiku . Rumbullion je obohacený jemnou vanilkou z  Madagaskaru , stejně jako macerátem pomerančé kůry ze Sevilly . Tajné složení koření , připomínající vánoční cukroví , doplňuje celek . Pravděpodobně se jedná o hřebíček, skořici a kardamon.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.