Navigace: Alkohol >> Tequily >> Don Agustin blanco 0,7 l

Don Agustin blanco 0,7 l

eXpres cena: 769,00 Kč
Cena: 799,00 Kč

Tequily Don Augustin vyrábí mexická rodinná společnost Tequila Supremo, kterou v roce 1938 založil Don Jose Augustin Camarena. Původně se jmenovala La Arandina.

Tequily Don Augustin pocházejí z oblasti Los Altos, což je vysočina mexického státu Jalisco. Rodina Camarenů patří mezi čtyři největší pěstitele agáve v Mexiku, přičemž agáve je základní surovinou pro výrobu tequily. Ta se vyrábí tak, že se agáve vaří ve speciální tradiční peci vyrobené z jílu, cihel a dřeva. Vaří se 24 hodin a dalších 24 hodin se nechává chladnout. Poté následuje proces kvašení v otevřených tancích, který trvá 3 – 4 dny.

Tequila Don Agustin byla vyrobena na počest zakladatele destilerie Dona Agustina Camareny. Jedná se o 100% Blue Agave Tequilu, tedy tequilu vyrobenou 100% z modré agáve. Don Agustin Blanco je nezrající tequila, která je vhodná zejména pro míchání skvělých koktejlů.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika.