Navigace: TOP PRODUKTY >> Crystal Head 40 % 0,7 l

Crystal Head 40 % 0,7 l

eXpres cena: 1 499,90 Kč
Cena: 1 549,90 Kč

Ultra prémiová vodka výjimečné čistoty a kvality, přirozeně jemná, balená v unikátní láhvi. Čtyřikrát destilovaná, třikrát filtrovaná přes vzácné Herkimer diamanty, vyrobená absolutně bez přísad. Inspirována legendou o třinácti křišťálových lebkách.

Legenda

Za posledních tisíc let bylo na naší planetě objeveno celkem 13 křišťálových lebek v různých částech celého světa - od amerického jihozápadu až po Tibet. Jsou staré 5.000 až 35.000 let a do tvaru lebky byli pravděpodobně leštěné z masivního křemene po dobu několika set let. Podle inženýrů z Hewlett Packard nenesou žádné stopy po nástrojích, které by nám řekli, jak přesně byly vyrobeny. Tyhle lebky dodávají spirituální sílu těm, kteří je vlastní a nejsou symbolem smrti, nýbrž života.

Zakladatelé

Dan Aykroyd je světoznámý herec, scénárista, hudebník a spiritualista, věřící v to, co nazývá "neviditelným světem", kde nadpřirozené bytosti jsou "formou reality rovné naší realitě." Spolu s Johnem Alexandrem, známým americkým výtvarníkem, byli vášnivými badateli legendy o 13 křišťálových lebkách. Z kontroverzní archeologické záhady a z této vášně se zrodil nápad…

Láhev

Aykroyd a Alexander hledali možnost dostat se blíže k mýtu třinácti křišťálových lebek. Jejich chvíle konečně přišla po více než dvou letech vývoje. Když bylo jejich ztvárnění skleněné hlavy hotové, milánský výrobce skla Bruni Glass prohlásil, že toto bude nepřekonatelně komplexní a kvalitní láhev. A teď, co do ní? Vybraným nápojem byla vodka, ale s odhodláním udělat něco jiného nadstandardního.

Voda

K vytvoření naši skutečně unikátní vodky, jsme jeli na místo s čirou vodou a nedotčenou půdou. Jaké lepší místo než Newfoundland v Kanadě, kde nedostižná přírodní krása a čistota spočívá v srdci kultury bohaté na tradice a legendy.

Krystaly

Čtyřnásobný proces destilace udělal Crystal Head Vodku tak čistou, jak jen vodka může být, ale pátrání po téměř mystické čistotě pokračovalo. V poslední fázi se vodka filtrovala přes 500 milionů let staré krystaly, známé jako Herkimer diamanty. Tyto krystaly křemene se vyskytují jen na několika málo místech na světě, včetně Herkimeru v oblasti New Yorku a v některých regionech v Tibetu a Afghánistánu. Možná proto, že pocházejí ze stejného materiálu, ze kterého byly původní křišťálové lebky, předpokládá se, že mají podobnou spirituální sílu.

Čistota

Výsledkem byla naprosto dokonalá vodka, bez jakýchkoliv přísad. Bez glycerolu (přísada nemrznoucích směsí), bez citrusových olejů (používá se na hubení hmyzu) a bez cukru. Nebylo potřeba nic přidávat, protože výsledná chuť vodky byla přirozeně jemná a čistá. Nakonec jedinými potřebnými složkami byla lahev a čistý destilát.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.