Navigace: Alkohol >> Vodky >> Pravda Vodka 0,7 l

Pravda Vodka 0,7 l

eXpres cena: 539,90 Kč
Cena: 569,90 Kč

Polská super prémiová vodka, jejíž kořeny sahají až do roku 1743, je jednou nejhladších a nejčistších vodek, které kdy byly vyrobeny.

Pravda Vodka se vyrábí v jižním Polsku, v proslulém okresu Bielskobiala. Její původ sahá až do poloviny 18. století a na dodržování tradiční receptury dnes dohlíží již šestá generace rodiny Kulaků. Žito pro výrobu Pravda Vodky se šetrně sklízí a není chemicky ošetřováno, kvalitní pramenitou vodu dodávají okolní Karpaty. Vodka prochází pětinásobnou destilací a filtruje se přes aktivní uhlí bílé břízy, díky čemuž má přírodní, měkkou a jemnou chuť.

Pravda Vodka je opravdu jedna z nejhladších a nejčistších vodek na světě. Má neutrální měkkou chuť krémové textury, ve které převládá pražené žito a mandle. Vůně je čistá, můžeme v ní zaznamenat stopy čerstvě upečeného chleba.

Tato super prémiová vodka, která už si získala své místo i v USA a Kanadě, se prodává v luxusní pískované lahvi, která simuluje ojínění a je ozdobena modrým krystalem. Servíruje se nejlépe čistá, dobře vychlazená.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. TC Transcentrum komerční spisovna pro vaše písemnosti, skartace, archivace vše dle zákona.