Navigace: Alkohol >> Whisky >> Ballantines Brasil 0,7 l

Ballantines Brasil 0,7 l

eXpres cena: 449,00 Kč
Cena: 479,00 Kč

Vůně – bohatá, chuťově vyzrálá vanilka, sladká, vyvážená vůně autentických brazilských limetek. Komplex fúze kůry brazilských limetek, Ballantine’s whisky a přírodní vanilky.

Chuť – jemná sladkost, s dokonalým vyvážením osvěžující limetky a pocit hladké vanilky. Jemnou a sladkou chuť celkově perfektně doplní krémová chuť Ballantine’s.

Zakončení – osvěžující limetková příchuť se suchým, měkkým povrchem.

Drinky

Speciálně s Ballantine’s Brasil můžeme připravit čtyři vynikající drinky:

Klíčovým pro značku Ballantine’s Brasil je “Highland Samba”, který se míchá s limonádou (nejlépe chutná se Sprite), přelije se přes led a obloží dvěma čerstvě řezanými plátky limetky. Další jsou “Glen Rio”, který spojuje Ballantine’s Brasil se štědrou porcí jablečného džusu, “Flower O’Brasil”, se mísí s čerstvě vymačkanou kůrou limetky a bezovým květem, “Caleddinho” kombinuje Ballantine’s Brasil s čerstvě vymačkanými limetami smíchané s drceným cukrem a “Glen Coco” navazuje na Caleddinho přidáním nádechu kokosu.

 
 
Express nápoje
KREDINDA © 2012 All Rights Reserved
Realization: © RockLive Digital
admin - mapa stránek
Expres nápoje Liberec MTB

Tesařské práce a poctivé klasické roubenky, výstavba, návrh, rady. Kvalitní stříkací technika a airless čerpací technika. Originální česká svítidla a lustry. A to nejen křišťálové lustry, ale například mosazná svítidla.