Metaxa Angel´s Treasure 42,2 % 0,7 l

Kód: 1001089
Neohodnoceno
4 499,90 Kč 3 718,93 Kč bez DPH 6 428,43 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lihoviny po celém světě leží a stárnou v sudech ovlivněných okolním, obvykle vlhkým prostředím. Během této doby se ze sudu odpařuje větší množství alkoholu než vody, takže stářením podíl alkoholu v nápoji klesá. Z toho, co ze sudu vyprchá se mohou těšit pouze andělé, proto se mu říká "angel's share". Ve sklepích Metaxa je však nízká vlhkost a stabilní teplota. Andělé si vezmou větší podíl vody a zanechají koncentrovanější směs zralých muškátových vín a špičkových destilátů, zrajících celá desetiletí, jejichž spojením vzniká jediná svého druhu, Metaxa Angels' Treasure.
  • Barva: temně jantarová barva s měděnými odlesky.
  • Aroma: velmi intenzivní aroma s hluboce sladkou vůní. Kůra hořkého pomeranče a sušené ovoce, jako jsou sušené švestky a meruňky. Sladké koření, skořice, muškátový oříšek, hřebíček. Čokoláda, dub, karamel. Vanilka Bourbon, švestková marmeláda a slaměnky.
  • Chuť: sametová, hedvábná, teplá a komplexní. Citrusové plody, zvlášť hořký pomeranč, směs různých paprik, hořké čokolády, tabáku a jemného dubu.
  • Závěr: intenzivní, komplexní s dlouhým dozníváním a s téměř hmatatelnou přítomností hořkého pomeranče a sladkého koření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cognac & Brandy
Druh: Brandy
Země původu: Řecko
Objem: 0,7 l
Výrobce/Značka: S.&E.&A. Metaxa A.B.E., Kifissia, Řecko
Obsah alkoholu: 42,2 %
Druh/typ sudu: Francouzský dub
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: