Ramón Monte Blanco 0,75 l

Kód: 1230027
Neohodnoceno
239,90 Kč 198,26 Kč bez DPH 319,87 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ramón Bilbao se svou přítomností v Ruedě přináší svou filozofii a lásku k vínu do tohoto privilegovaného prostředí. Jeho lidé, jeho bujný a velkorysý venkov, jeho historické znalosti... místo s bohatstvím ctností, kde je úspěch zaručen těm, kdo se řídí rozumem. V tomto případě je úspěchem dobré bílé víno. Je to tak jednoduché, tak složité.

Monte Blanco bylo vytvořeno z aliance, která z něj udělala to, čím je dnes. Ovoce spojení dvou chutí, dvou druhů moudrosti. Za prvé, místní lidé, zakořenění ve svém přirozeném prostředí, bez tajemství a zanícení zastánci vinohradnictví bez kudrlinek a zkratek. To jsou naše pole. Náš život. Naše identita.

Poté, když jsou hrozny bezpečně uvnitř vinařství, začne fungovat jiný typ moudrosti v dokonalé harmonii s tou první. Tato moudrost úspěšně extrahuje každý jednotlivý charakteristický rys našeho Verdeja a řídí proces výroby a sledování vína.

Není kam spěchat. Je čas nechat víno svobodně se vyjádřit v technologicky řízeném prostředí, které také spoléhá na preciznost přírody. Jeho neuvěřitelně bohaté nuance, jeho nepopiratelná kvalita, každá z jeho hodnot je výsledkem pečlivé péče během celého výrobního procesu. To nám umožňuje vyrábět každý rok jedinečné víno. Skvělé jedinečné víno

Doplňkové parametry

Kategorie: Vína zahraniční
Druh: Víno, bílé, suché
Objem: 0,75 l
Země: Španělsko
Výrobce/Značka: BODEGAS RAMÓN BILBAO AVDA. SANTO DOMINGO 34, 26200 HARO, LA RIOJA (ESPAÑA)
Obsah alkoholu: 13%
Alergen: Obsahuje oxid siřičitý
Oblast/podoblast: Serrada - Rueda
Odrůda/klasifikace: Verdejo
Ročník: 2019
Vinařství: Ramón Bilbao
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: