Maxime Triloj VSOP 40 % 0,7 l

Kód: 1100361
Neohodnoceno
789,90 Kč 652,81 Kč bez DPH 1 128,43 Kč / 1 l
Skladem (4 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

PODROBNÝ POPIS PRODUKTU
Cognac MaximeTrijol VSOP je zástupce prémiových nezávislých výrobců Francouzských koňaků. Doba zrání v sudu až 15 let.

RODINNÁ TRADICE, KTERÁ SE POČÍTÁ JIŽ OD ROKU 1859, POKRAČUJE S NEZMĚNĚNOU INTENZITOU JIŽ 150 LET AŽ DO SOUČASNÉ PÁTÉ GENERACE! PAN JEAN-JACQUES TRIJOL A JEHO RODINA HOSPODAŘÍ NA 60 HA VLASTNÍCH VINIC V NEJLEPŠÍ ČÁSTI REGIONU COGNAC, PETITE A GRAND CHAMPAGNE.

Distillery Maxim Trijol je největší nezávislá výroba koňaků s 22 vlastními destilačními kolonami. Od vypěstování hroznů po destilaci, přes zrání, na vše dohlíží osobně pan Jean-Jacques Trijol a jeho rodina. Firma exportuje 90% produkce do více jak 40 zemí Evropy, Severní a Střední Ameriky, Asie a Ruska. Cognac Maxime Trijol získal řadu světových prestižních ocenění v Evropě, USA, Číně, mimo jiné: China Wine and Spirits Competition Shanghai 2006 – 2 x stříbrná medaile, IVSC 2007 – 2 x Stříbrná medaile, International Spirits Challange 2009 – stříbrná medaile, Ultimate Spirits Challenge 2011-New York – zlatá medaile. Produkty Maxime Trijol najdete také u významných leteckých společností na palubách letadel, jako například: United Airlines, Air Ivoire, Air Canada, Estonian Air..... Exkluzivní Koňaky Maxime Trijol lze řadit do dvou produktových řad The Grand Classic Range a The Grande Champagne Range.

DO KATEGORIE GRAND CLASSIC SE MIMO JINÉ ŘADÍ:

  • – Cognac Maxime Trijol VS – chuť intenzivní, ovocná, lehká a velmi dobře vyrovnaná
  • – Cognac Maxime Trijol VSOP – chuť ovocná plná s velmi dlouhým závěrem
  • – Cognac Maxime Trijol XO – chuť komplexní s náznaky vanilky, pomerančů a čokolády

DO KATEGORIE THE GRANDE CHAMPAGNE SE MIMO JINÉ ŘADÍ :

  • – Cognac Maxime Trijol Grande Champagne XO – delikátní plná chuť, s dlouhým závěrem
  • – Cognac Maxime Trijol Grande Champagne Extra – elegantní plná chuť, s dlouhým závěrem
Koňaky Maxime Trijol z řady Classic lze dle moderní mixologie podávat dokonce i na ledu, nebo z nich vytvářet moderní luxusní koktejly, samozřejmě konzumace při teplotě kolem 20 C samostatně se nevylučuje. Naopak koňaky z řady Grande Champagne, které se vyrábí výhradně z hroznů této části regionu Cognac, jsou vrcholem vinařského umění, jsou delikátní a velmi vzácné. Tyto koňaky jsou vyrobené pouze z hroznů oblasti Grand Champagne a jsou unikátem, který je ideálním dárkem či investicí do sbírky pro opravdové znalce, nebo pro všechny, kteří mají rádi něco výjimečného.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cognac & Brandy
Druh: Cognac
Země původu: Francie
Objem: 0,7 l
Výrobce/Značka: Maxime Trijol,F.T.D2,Saint-Martial,Francie
Obsah alkoholu: 40 %
Classification/druh: VSOP

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: