Bacoo 40% 4 y 0,7 l

Kód: 1110387
Neohodnoceno
719,90 Kč 594,96 Kč bez DPH 1 028,43 Kč / 1 l
Skladem (9 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři základní vlastnosti, jež definují Bacoo Rum, jsou kvalita, konzistence a charakter. Bacoo je rum, který vás pohladí po duši a zlepší vám náladu. Do láhve se dostane v Dominikánské republice, ale vychutnat si jej můžete kdekoli na světě.

Bacoo [bak-hu] je bájný zlomyslný duch, který se údajně vyskytuje v Karibiku. Podle legendy je bacoo malý mužíček s velkýma očima a dlouhými končetinami, který má magické schopnosti. Aktivní je hlavně v noci, kdy vám plní přání. Musíte jej ovšem udržovat spokojeného a zajistit mu dostatek banánů a mléka, které miluje. Pokud jej rozzuříte, umí být pořádný rošťák. Dokáže změnit tvar, zmizet a páchat další neplechy.

Co s bacoo, který vám působí potíže? Řešením je lapit jej do láhve od rumu. Dovnitř jej nalákáte na kousky banánů a pak už stačí láhev pořádně uzavřít a zahodit do moře. Proto duchy bacoo nejčastěji najdete, jak se pohupují v mořských vlnách v prázdné láhvi. Třeba právě po Bacoo rumu.

Výrobní proces rumu Bacoo probíhá tzv. „from farm to glass“. To znamená, že značka má 100% kontrolu nad všemi fázemi výroby, což rumu dodává jeho výjimečnost, kvalitu a stabilní charakter. Většina velkých výrobců rumu nakupuje a dováží třtinovou šťávu či melasu z různých částí světa, a nemá tak kontrolu nad samotným pěstováním a sklízením vstupní suroviny. Cukrová třtina pro Bacoo se pěstuje a zpracovává v Dominikánské republice na jednom místě, na stejném ostrově následně hotový rum i zraje a lahvuje se.

Kromě toho, že se vše odehrává na jednom místě, zpracovává palírna také odpadní produkt. Zbytková třtina slouží jako palivo a vzniklá energie se využívá při výrobě. Odpadní voda pak slouží jako závlaha a zároveň hnojivo pro pole s cukrovou třtinou. Bacoo je tak jedním z nejekologičtějších a nejsoběstačnějších producentů rumu na světě. Rum vzniká tzv. „from farm to glass“, palírna má tedy kontrolu nad každou z fází výroby.

Rumy Bacoo zrají v sudech po bourbonu. Bacoo 4y má jantarovou barvu a jemné aroma. V chuti jsou cítit tóny karamelu, zralé papáji a banánů s hřejivým závěrem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy a ochucené rumy
Druh/styl: Rum, sladší
Země původu: Dominikánská republika
Doba zrání: 4 roky
Procent alkoholu: 40%
Objem: 0,7 l
Země lahvování: Dominikánská republika
Výrobce/Značka: Sans Wine & Spirits co. Irvine USA
Aroma: Karamel, Ananas, Ořech
Chuť: Karamel, Ananas, Tropické ovoce
Barva: Jasně jantarová
Styl: Golden, Aged
Druh/typ sudu: Melasa, Španělský
Zrání / typ sudu: Bourbon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: