Diplomatico Single No.2 47 % 0 ,7 l

Kód: 1110083
Neohodnoceno
1 699,90 Kč 1 404,88 Kč bez DPH 2 428,43 Kč / 1 l
Skladem (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řada Diplomático Distillery Collection představuje rumy, vyrobené na různých destilačních zařízeních, kterými disponuje společnosti DUSA (Destilerias Unidas S.A.). Milovníci prvotřídních destilátů se tak budou mít možnost postupně seznámit s různými chuťovými profily rumů, v závislosti na použitých destilačních zařízeních a budou si tak moci vychutnat čisté esence rumů Diplomático. 

Barbetovo kolonové destilační zařízení bylo přivezeno do palírny Diplomático v La Miel v roce 1959. Tento kontinuální destilační systém zkonstruoval Emile Barbet v roce 1927 ve Francii, kde se původně používal k výrobě koňaku. Tento systém se nazývá AR podle destilačních kolon ze kterých se skládá, tedy aldehydové a rektifikační. V aldehydové se nežádoucí složky oddělí od zbytku destilátu a v rektifikační koloně se následně destilát pročistí. Barbetova destilační kolona je unikátní svým designem, který vyrobenému destilátu propůjčuje onu charakteristickou ovocitost.


Chuťový profil: Ve vůni se projevují tóny tropického ovoce, které vyvažují tóny vypáleného dubu a spolu tvoří výrazný buket. Na patře je lehce suchý s jemnými tóny dřeva a čerstvostí citrusových plodů, které se snoubí v příjemném a dlouhotrvajícím závěru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rumy a ochucené rumy
Druh/styl: Rum, vyvážený
Země původu: Venezuela
Doba zrání: 4 roky
Procent alkoholu: 47%
Objem: 0,7 l
Země lahvování: Venezuela
Výrobce/Značka: Destilerías Unidas, S.A. Venezuela
Typ: Melasa, Španělský
Aroma: dřevo, Citrusy, Tropické ovoce
Chuť: Dřevo, Citrusy, Tropické ovoce
Barva: Tmavě zlatá
Styl: Golden, Reserva
Zrání / typ sudu: Bourbon, Whisky Finish

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: