Jameson The Cooper's Croze 0,7l 43%

Kód: 2220048
Neohodnoceno
1 269,90 Kč 1 049,50 Kč bez DPH 1 814,14 Kč / 1 l
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

  

Když se vaše rodina věnuje jednomu řemeslu pět generací, musíte už o něm něco vědět. Tak jako Ger Buckly. Jeho otec, děda, praděda i prapraděda totiž den co den vyráběli, opravovali a všemožně se starali o sudy a bečky. A právě Ger Buckly teď všechny ty nahromaděné zkušenosti za více než sto let uplatňuje při tvorbě whisky Jameson.

„Přestože je sud neživým předmětem, má svou osobnost. Je to dýchající organismus, ke kterému vás váže osobní pouto. Při výrobě whisky má zcela zásadní roli. Až 50 % výsledné chuti se vytváří v sudech při zrání,“ říká Ger Buckly.

A právě chutě vybraných sudů najdete v The Cooper's Croze. Na přípravu této lahve totiž dohlížel Ger Buckly. To on vybral ten správný blend, zrající v dubových sudech, v sudech po sherry a sudech po bourbonu.

Výsledkem je jemná, květinově-ovocná vůně, dřevnatá chuť dubových sudů s nasládlými tóny vanilky (sudy po bourbonu), ovoce, koření (sudy po sherry) a dlouhý ječmenný závěr.

Ger Buckly je už pátou generací bednářů. Stejně jako jeho pradědové, i on den co den ručně vyrábí a opravuje sudy, ve kterých zrají parádní whisky Jameson. A protože si jeho znalostí a zručnosti v palírně váží, má teď i svou vlastní láhev. The Cooper's Croze. Blend dubové chuti z dubových sudů, vanilková nasládlost ze sudů po bourbonu a ovocná stopa sudů po sherry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Whisky & Burbony
Druh/typ: Whisky blended
Země původu: Irsko
Objem: 0,7 l
Výrobce/Značka: Old Jameson Distillery, Bow St, Dublin, Irsko
Obsah alkoholu: 43 %

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: