Fassbind L'Heritage de Bois Poire Williams 53,8% 0,5 l

Kód: 1100440
Limitovaná edice
Neohodnoceno
2 149,90 Kč 1 776,78 Kč bez DPH 4 299,80 Kč / 1 l
Skladem (6 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato řada ovocných destilátů Fassbind odkazuje na kořeny švýcarských tradic. Design je odvozen z tradičního řemeslného zpracování vzorů, kterými byly zdobeny pásy na kravské zvonce. Vychází ze složitých ornamentů zobrazujících ovoce a květiny. Svébytná kultura a ušlechtilý vzhled i pečlivé zpracování se odrážejí také v designu dárkového balení a etiket. Látková stuha na hrdle láhve podtrhuje švýcarskou řemeslnou tradici. Ovocné lihoviny jsou vyráběny ručně v palírně v srdci Švýcarska z ovoce, které bylo vypěstováno ve Švýcarsku. Všechny součásti produktů, jako jsou láhev, zátka, etikety a ozdoby na hrdlo láhve pocházejí od nejlepších výrobců ve Švýcarsku a Evropě.

Destiláty z této řady zrají v sudech vyrobených ze dřeva odpovídajícího ovocnému stromu – dodávají tak lihovině zvláštní dotek označovaný jako „l‘heritage de bois“ – dědictví dřeva.

Prune – zraje v sudech ze švestkového dřeva
Poire Williams – zraje v sudech z hruškového dřeva
Kirsch - zraje v sudech z třešňového dřeva

Po skončení zrání jsou destiláty šetrně přefiltrovány a stáčeny do lahví v tzv. síle sudu (cask strength). Pokaždé je stáčena velmi limitovaná edice, proto se přesná specifika, včetně % alkoholu, mohou kdykoli změnit. Na každé etiketě je označen rok stáčení, síla sudu (ABV), číslo šarže a číslo lahve. Po přidání několika kapek vody do destilátu (podle přání) se rozvine ohňostroj dalších chutí a dojmů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní alkohol
Druh/styl: pálenka ,ovocná
Země původu: Švýcarsko
Objem: 0,5 l
Výrobce/Značka: Fassbind S., Tramweg 35, CH-6414 Švýcarsko
Obsah alkoholu: 53,8%
Limitovaná edice: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: