Frizzante Muškát moravský 0,75l Vajbar

Kód: 3600041
Neohodnoceno
169,90 Kč 140,41 Kč bez DPH 226,53 Kč / 1 l
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hit minulých let je opět tady! Ještě lepší, čistší, aromatičtější a ... sladší. Víno, u kterého nemusíte přemýšlet. Pije se doslova samo. Nesmí chybět na žádné párty u grilu a bazénu. Pozor - následky na dívčí část populace jsou doslova neuvěřitelné.

Barva je světle zlatá. Vůně je doslova opulentní. Dominují čerstvé hrozny v kombinaci se sušenými meruňkami, zralým angreštem a bílým rybízem. Chuť je bohatá a plná, svěže nasládlá po zralých hroznech a sušených banánech. V dlouhé dochutí pomerančová marmeláda, sušené meruňky a rybízová šťáva.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Vína moravská
EAN: 8594051620369
Druh: Víno, bílé, perlivé, polosladké
Objem: 0,75l
Země: Česká republika
Výrobce/Značka: Vinařství Vajbar,Nádražní 480, 691 03 Rakvice
Zbytkový cukr: 34,8g/l
Obsah alkoholu: 7%
Barva: Bílé
Extrakt: 19,2g/l
Titrovatelné kyseliny: 7,1g/l
Oblast: Morava
Alergen: Obsahuje oxid siřičitý
Oblast/podoblast: Morava - Velkopavlovická
Odrůda/klasifikace: Muškát moravský
Ročník: 2020
Vinařství: Vajbar-Rakvice
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Jsme specializovaná prodejna s nápoji.

Nabízíme více než 600 světových rumů za internetové ceny.

Velký výběr piv z českých mini pivovarů.

Možnost zapůjčení výčepních zařízení.

 

Varování! Tyto stránky obsahují informace a obrázky s tématikou alkoholu a alkoholických výrobků.

Vstupujete na stránky s prodejem alkoholu. Kliknutím na tlačítko "souhlasím" prohlašuji: jsem starší 18ti let, seznámím se před odesláním objednávky s obchodními podmínkami. Nepřipustím, aby převzala zboží či přistupovala ke zde uvedeným datům osoba nezpůsobilá, či nezletilá. Do již odeslané objednávky nelze přidávat ani odebírat zboží, pouze ji zrušit. Vystavené zboží slouží jako výzva k podání nabídek. Objednávka zboží je návrhem na uzavření smlouvy.